Meie meeskonnal on olemas kõik oskused, et luua keskkondi muuseumitele ja äriklientidele. Külastage näitusi ja hankige isiklik kogemus meie loodud lahendustest.

 

Loome sisu

Kliendi antud sisu põhjal loome kontseptsioone ja projekte. Suur kogemustepagas võimaldab pakkuda lahendusi, mis annab teema edasi külastajasõbralikult ja atraktiivselt. Vorm tuleneb alati sisust – hea kontseptsioon on vältimatu eeldus, et lõpptulemus oleks nauditav ja igapäevases kasutuses praktiline.

Projekteerime ja mudeldame

Meie projekteerijad ja 3D mudeldajad loovad ettekujutuse loodavast ruumist. Sõltuvalt ülesande iseloomust teeme koostööd sise- või maastikuarhitektidega, leiame vastused küsimustele ja lahendame ära sõlmkohad.

Filmime ja animeerime

Keskkonnadisain liigub järjest enam lavastuslike lahenduste suunas. Liikuv pilt — film ja animatsioon — on suurepärased võimalused jutustada oma lugu dramaatilisel moel. Meie kogemus lavastamisel, filmimisel, animeerimisel kulub siinkohal marjaks ära.

Disainime keskkondi

Mõtleme läbi ja kavandame keskkonnagraafikat, mis töötab antud ajas ja ruumis. Loome disaini ärihoonetesse ja avalikku ruumi, kavandame elemente ja teekondi. Liikumisteede disain eeldab teadmisi, kontseptuaalset mõtlemist ja selget disainikeelt.

Pakume installatiivseid elamusi

Installatiivsete lahendustega loome kunstipäraseid ja immersiivseid keskkondi, multimeedia lahendustega haarame tähelepanu ja paneme külastajad tegutsema, graafilise disaini ja illustratiivse pildiga loome tunnetuse ja anname edasi sisu.

Oleme ehitajad

Hea meelega ehitame valmis kõik enda projekteeritud lahendused. Oleme peatöövõtjad, kes kaasavad vajadusel ehitajaid, elektrikuid, mööblitootjaid, mastaapsete tehniliste lahenduste teostajaid, butafoore ja erilahenduste teostajaid.

Aleksei Saks

TEGEVJUHT,
PARTNER

aleksei.saks@pult.ee

Erika Saks

LOOVJUHT,
PARTNER

erika.saks@pult.ee

Maaja Kuiv

PROJEKTIJUHT

maaja.kuiv@pult.ee

Imre Malva

MULTIMEEDIA SPETSIALIST,
ELEKTROONIKAINSENER

Rene Siilivask

3D MODELLEERIJA,
DISAINER

Katja Vetrova

GRAAFILINE DISAINER,
ILLUSTRAATOR

Kristina Aruvee

GRAAFILINE DISAINER,
ILLUSTRAATOR

Kersti Tuhkru

GRAAFILINE DISAINER,
UI DISAINER

Kadri Kuusler

ILLUSTRAATOR, DISAINER,
FILMIKUNSTNIK

Kadri Muuk

GRAAFILINE DISAINER,
UI/UX DISAINER

Teeme koostööd!

See võib päriselt juhtuda, et me teame vastust sinu küsimusele.

Aadress: Suve 2, Tallinn
Telefon: +372 502 9619
E-post: start@pult.ee