Loovagentuur Pult on hea koostööpartner kliendile, kes vajab professionaalset meeskonda oma igapäevaste turundustegevuste elluviimiseks.

Eesti Loodusmuuseum
Näituse “Isad ja pojad” DNA molekuli 3D visualiseerimine

Näitus “Isad ja pojad” tõstab tähelepanu alla isad looma- ja taimeriigis, nende seotuse oma järeltulijatega, sugupõlvede kestmise ja liikide tuleviku. Isahoolele looduses on väga vähe tähelepanu pööratud ning isade olulisust üldiselt pigem alahinnatud, ometigi on see liigi jätkamise seisukohalt eluoluline.

Näitusele on välja otsitud säravad näited Eesti liikidest, mis tõestavad, et isahoolt esineb paljudes loomarühmades. Samas esitletakse ka värvikamaid näiteid isastest, kellel isahool puudub. Näitusesaalis saab teada, millised isad on näiteks hundid, karud või ogalikud – kas ja millist rolli mängivad nad oma järglaste kasvatamisel? Kes soovib, saab näitekirjanik Urmas Lennuki koostatud humoorikatest loomaisade arhetüüpidest leida endale kõige sarnasema – kas oled usin pesaehitaja ning täielikult truu ja hoolas pereisa nagu kobras või midagi vastupidist? 

Lisaks loomariigile tutvustab näitus isadust ka taimeriigis. Kui räägitakse isadest ja nende järglastest, et mõelda üldiselt taimeriigi peale. Aga tegelikult on nii loomadel kui taimedel emad ja isad ning nad saavad järglasi sugurakkude abil. Enamikel õistaimedel on üks taim samal ajal ema ja isa, mõnel taimel aga isa ei olegi.

expo

Exporabbit on OÜ PULT kaubamärk, mille alt teostame ekspositsiooniprojekte Euroopas.